Хари Потър РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър РП Форум

Магията е навсякъде около нас!
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коя песен слушате в момента

Go down 
+2
karun_rozali_burns
Admin
6 posters
АвторСъобщение
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Коя песен слушате в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Коя песен слушате в момента   Коя песен слушате в момента EmptyЧет Сеп 15, 2011 2:54 pm

Е, споделете коя или кои песни слушате в последно време..


Последната промяна е направена от Admin на Чет Сеп 15, 2011 3:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Коя песен слушате в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен слушате в момента   Коя песен слушате в момента EmptyЧет Сеп 15, 2011 3:00 pm

Avril Lavigne-I wish you were here


The Fray-How to save a life


По първата се зарибих по край сестра ми, щото и тя ползва моя youtube и видях, че е я слуша и аз реших да видя за какво става въпрос. Иначе по принцип си падам по Аврилчето, особено по-старите и работи.
Втората чух за първи път в саундтрака на Анатомията на Грей и в момента нон стоп я слушам, горкия бутон Replay!!!
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
karun_rozali_burns
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор
karun_rozali_burns


Брой мнения : 11
Join date : 01.08.2011
Age : 27

Коя песен слушате в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен слушате в момента   Коя песен слушате в момента EmptyЧет Сеп 15, 2011 4:03 pm



Не знам защо, ама просто много ме кефи, слушам я нонстоп. За съжаление не можах да си я намеря, за да я кача на телефона си..
Върнете се в началото Go down
vilan_aresent_klearn
Втори курс, Слидерин
Втори курс, Слидерин
vilan_aresent_klearn


Брой мнения : 11
Join date : 01.08.2011
Age : 28

Коя песен слушате в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен слушате в момента   Коя песен слушате в момента EmptyЧет Сеп 15, 2011 5:22 pm



Като че ли както винаги съм в депресивно състояние.. И да знам колко е стара, но когато музиката или каквото и да било остарява то става по-стойностно....
Върнете се в началото Go down
ines_mortisha_lindan
Втори курс, Хафълпаф
Втори курс, Хафълпаф
ines_mortisha_lindan


Брой мнения : 9
Join date : 25.03.2011

Коя песен слушате в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен слушате в момента   Коя песен слушате в момента EmptyЧет Сеп 15, 2011 6:10 pm



Тая песен ми харесва от много време и доста често се сещам за нея но в момента почти през цялото време и навсякъде върви. Споделям мнението относно старите песни на Вилан.
Върнете се в началото Go down
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор
Linda Potter


Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2011

Коя песен слушате в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен слушате в момента   Коя песен слушате в момента EmptyЧет Сеп 15, 2011 7:38 pm

Амм.. напоследък съм изпаднала в някакво никакво настроение и почнах много да въртя тая песничка дето съм постнала отдолу..

А иначе.. и тази отдолу също мн ме кефи :))




Последната промяна е направена от Linda Potter на Нед Апр 22, 2012 6:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
monica_beluchi
Префект
Префект



Брой мнения : 99
Join date : 02.09.2010
Age : 25

Коя песен слушате в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен слушате в момента   Коя песен слушате в момента EmptyНед Сеп 18, 2011 4:09 pm

Мене тая песен ме кефи макар че, сестра ми админката не харесва Ники Минаж аз ще си постна песничката на Риана и Ники Минаж!

Другата песен която ме кефи мн. е тази:

А ето и още една песен!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя песен слушате в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен слушате в момента   Коя песен слушате в момента Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя песен слушате в момента
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хари Потър РП Форум :: Флууд зона :: Всичко и нищо-
Идете на: