Хари Потър РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър РП Форум

Магията е навсякъде около нас!
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Откъде произлиза името на героя ви

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Откъде произлиза името на героя ви Empty
ПисанеЗаглавие: Откъде произлиза името на героя ви   Откъде произлиза името на героя ви EmptyСря Сеп 14, 2011 6:59 pm

Как избрахте името на героя си? Свързан ли е по някакъв начин с вас? Какво му е специалното? Бихте ли искали и в реалния живот да се казвате така?
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Откъде произлиза името на героя ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви   Откъде произлиза името на героя ви EmptyСря Сеп 14, 2011 7:23 pm

Елена винаги ми е харесвало, обаче исках да бъде малко по-извъртяно и по този начин се получи Елене. Същото се отнася и за Мария, като всъщност мразя това име, точно защото е много разпространено, но ми харесваше как звучи с Елене, но както винаги се заинатих и така стана Мариа. Виртуе всъщност е Върчу-Virtue. Проблема е че Върчу звучи много странно и затова стана Виртуе. Историята с фамилията е най-интересна. Теса Върчу е любимата ми фигуриста от Канада, а и ми хареса и така се получи Елене Мариа Виртуе.

Откъде произлиза името на героя ви Tessa_virtue-Теса Върчу
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор
Linda Potter


Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2011

Откъде произлиза името на героя ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви   Откъде произлиза името на героя ви EmptyЧет Сеп 15, 2011 10:33 am

Името на героинята ми няма мн интересна история...Всъщност самото име - Линда го чух отнякъде и много го харесах. А Потър.. е то от Хари Потър :Д Вече като се замисля не искам фамилията да е тази, но.. късно :д Иначе общо взето ми харесва Комбинацията - Линда Потър - звучи ми добре. :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Откъде произлиза името на героя ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откъде произлиза името на героя ви   Откъде произлиза името на героя ви Empty

Върнете се в началото Go down
 
Откъде произлиза името на героя ви
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хари Потър РП Форум :: Флууд зона :: Всичко и нищо-
Идете на: