Хари Потър РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър РП Форум

Магията е навсякъде около нас!
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR Empty
ПисанеЗаглавие: Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR   Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR EmptyВто Сеп 13, 2011 3:12 pm

Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR и ако да за кого сте?
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR   Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR EmptyВто Сеп 13, 2011 3:16 pm

Аз лично гледам само Гласа на България, просто защото не ми допада самата идея и водещи на X-FACTOR. Всъщност гледах първото предаване и не ми хареса, просто предпочитам другото. Сигурно ако бяха по-различно време щях да гледам и двете. Та много големи любимци са ми братчето и сестрата ромчета, Радо и Роксана. Проблема ще бъде ако трябва да избирам някой от двамата, защото и двамата много ме кефят. Интересното е че всеки един е добър в неговия си жанр, но смятам че във финалната битка трябва да останат двамата.
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор
Linda Potter


Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2011

Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR   Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR EmptyВто Сеп 20, 2011 5:59 pm

Ами.. аз гледам Гласът на България.. само понеделник :д Даже някой път и понеделника пропускам.. Абе общо взето не го следя много.. само когато нямам какво да правя :) Иначе.. фаворит нямам, но вчера ми допадна гласа на тази.. Ани май беше. Също Георги и Игор ми харесаха. Но не помня предишните им изпълнения.. И това е.. миналия понеделник гледах мн малко и нищо не помня.. така, че от другите отбори нямам фаворити.. :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR   Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гледате ли Гласа на България или X-FACTOR
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хари Потър РП Форум :: Флууд зона :: Филми-
Идете на: