Хари Потър РП Форум

Магията е навсякъде около нас!

ИндексИндекс  КалендарКалендар  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Хари Потър и Даровете на смъртта част 2

Go down 
АвторСъобщение
helena_carter
Префект
Префект

Брой мнения : 37

ПисанеЗаглавие: Хари Потър и Даровете на смъртта част 2   Сря Май 18, 2011 3:39 pm

Какви са вашите очаквания и надежди относно последната част на последния филм. Question
ПП Май много крайно звучи... Laughing
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Admin
Директор
Директор

Брой мнения : 326

ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част 2   Сря Май 18, 2011 4:30 pm

Очаквам целувката между Рон и Хърмаяни с нетърпение. И тая надежди да е почти едно към едно с книгата. Естествено като всички останали ХП фенове и аз чакам голямата битка и многото смърт покрай нея.
Вижте профила на потребителя http://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор

Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Премиерата в Лондон   Нед Юли 10, 2011 6:07 pm

Премиерата в Лондон, както може би знаете, беше на 7-ми юли. Аз я гледах онлайн. Вие? :) А и остават още няколко дни до излизането на филма в кината.. Ще го гледате ли? Или ще чакате да се качи в интернет?
На премиерата зададоха и на Ема и на Рупърт въпрос за целувката между Рон и Хърмаяни. Те казаха по няколко думи, но не издадоха конкретно атмосферата около нея... И все пак ще си заслужава гредането....Ще е наистина невероятен край :)) Цък

П.С. Аз гледах филма и не знам, но целувката м/у Рон и Хърмаяни не беше нещо особено.. Някак не беше направена добре...Иначе на мен като цяло филма ми хареса. Добре беше от страна на музиката, ефектите, а и актьорската игра естествено беше на ниво. :)) Но очаквах повече боеве.. Някак ми се стори набързо преминаха през тази част... :)

Последната промяна е направена от Linda Potter на Съб Юли 16, 2011 15:15 pm

Последната промяна е направена от Linda Potter на Пон Сеп 03, 2012 7:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя
Admin
Директор
Директор

Брой мнения : 326

ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част 2   Пон Юли 25, 2011 1:04 pm

Внимание! Съдържа СПОЙЛЕРИ!

Филма по мое мнение е най-добрия правен по поредицата. През цялото време те държи на нокти. Според мен всичко което трябваше беше там, а и допълнителните сцени също бяха разкошни. За съжаление целувката между Рон и Хърмаяни наистина не беше кой знае какво. Може би очаквах да бъде направена точно както в книгата. За щастие след това кратко разочарование видяхме доста по добрата целувка между Хари и Джини, която между другото липсва в книгата но определено е сложена на място. Дуела между Белатрикс и Моли и последвалата смърт бяха превъзходни. Другия ми любим момент със спомените на Снейп беше пресъздаден дори още по-добре от в книгата. Идеята спомените да бъдат взети от сълзите на Снейп е страхотна, както и самия начин по който разбрахме за любовта на Снейп към Лили. Смъртта на Волдемор също ми хареса и то много повече от колкото в книгата. Единственото нещо, което не ми хареса беше Епилога, но да си призная дори и в книгата той дразни. Просто те оставя с пръст в уста. След толкова години, след всичкото чакане и вълнение според мен заслужавахме по хубава последна страница. Но въпреки това филмите както и книгите ще останат за винаги в сърцето ми и не смятам, че тази поредица ще се забрави, а и това съвсем не е края, защото все още предстои да видим Pottermore.

ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част 2   

Хари Потър и Даровете на смъртта част 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хари Потър РП Форум :: Флууд зона :: Филми-
Идете на: