Хари Потър РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър РП Форум

Магията е навсякъде около нас!
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения и идеи

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyВто Сеп 13, 2011 6:20 pm

Тук се обсъждат и приемат всякакви идеи и предложения за всичко свързано с форума!
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyСря Сеп 14, 2011 8:25 pm

Какво ще кажете да си имаме клубове със сбирки, от сорта на ВОДА, Смрад и прочие... Може дори и на отделните филми, книги, сериали... Другата ми идея е за библиотека на форума... Повечето форуми имат, а и смятам, че би било хубаво и ние да имаме, освен всичко друго вече съм събрала и доста материал, търсейки разни интересни работи из мрежата...Може би двор, с езеро и колибата на Хагрид, просто имам чувството, че можем да пишем много добри РПта, просто нямаме теми затова, оттам другата ми идея е за Нужна стая...Има много желаещи да се съберат по двойки, тройки и прочие. Имам идея за отделна тема, за търсене на половинка или сестра/брат и прочие... Казвайте си мнението и давайте и други идеи, че на мен вече почти ми свърши въображението...
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор
Linda Potter


Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2011

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyЧет Сеп 15, 2011 10:49 am

Библиотеката според мен е добра идея. За нея аз съм съгласна.. За останалите.. честно казано не знам.. Ще помисля по-късно и ще редактирам поста :)

Едит: Помислих малко за клубовете.. ами може и да е хубаво.. но какво ще пишем в темите? Това е което ме спира да кажа, че съм съгласна..
Върнете се в началото Go down
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyПет Сеп 16, 2011 4:27 pm

Да си призная относно клубовете, тези които са от книгите и филмите не съм много сигурна какво точно ще пишем там, може би някакви РПта. А относно клубовете на книги, филми, музика ще се коментират новини, мнения, хипотези и разни други...
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор
Linda Potter


Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2011

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyПет Сеп 16, 2011 5:04 pm

Мдаа.. съгласна съм за клубовете за филми, книги и тем подобни.. Но имам още едно предложение.. Значи не може всеки просто да си създаде клуб на негов любим филм или книга.. трябва поне още 1-2-ма да са в този клуб.. Може да се направи някаква тема и да се решат какви точно клубове да се направят.. абе нз.. Както сметнете за добре :Д (сори за тва отгоре.. не мога да обяснявам..) Иначе аз съм г/д.. но повече за :)
Върнете се в началото Go down
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyПет Сеп 16, 2011 6:34 pm

Ами утре ще направя тема с предложения за клубове, ако имаш нещо предвид като филм или книга пиши тук..
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор
Linda Potter


Брой мнения : 84
Join date : 09.04.2011

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyПон Юни 25, 2012 6:05 pm

Амм.. виждам, че сте сложили нови картинки на някои от разделите във форума - супер са! Но предлагам малко да се намали например тази на "Вълшебство" и някои други по-големи картинки, защото правят по-голямо полето на самия форум.. А например може да се получи много хубаво ако всичките картинки са с еднакъв размер.. поне аз мисля, че ще е по-подредено и прегледно.. Rolling Eyes :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения и идеи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хари Потър РП Форум :: Предложения и оплаквания-
Идете на: