Хари Потър РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър РП Форум

Магията е навсякъде около нас!
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

  Последни промени

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Директор
Директор
Admin


Брой мнения : 326
Join date : 23.08.2010
Age : 27

 Последни промени Empty
ПисанеЗаглавие: Последни промени    Последни промени EmptyВто Сеп 13, 2011 6:14 pm

Като за начало тази година няма да има изходни тестове. Тези, които са пуснали тестовете няма да пишат оценки. Ще добавя по 20 точки на Линда Потър и Доротея Фуертре. Последната става втори курс, веднага след като свърша тук ще променя ранга. Второ от 15 до 30 септември ще бъде отворена темата в балната зала. На първи октомври почваме учебната година. В момента се опитвам да намеря ученици за първи курс, така че ако имате приятели или познати може да ги поканите да се регистрират. За разпространяването на форума би било добре да имаме банер, но аз си няма и на представа как се прави, затова ако някои може нека да направи. Ще съм му много благодарна. Виждам, че има оживление във форума и това ме радва, но хубаво би било и да пишем повече мнения. Ще направя скоро и тема с предложения, за да можем да доразвием форума. Другото да не забравя е че всички без Хари Потър и Ванеса Нотт минават във втори курс. Честито!!!
Върнете се в началото Go down
https://harry-potter-forum.bulgarianforum.net
 
Последни промени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Промени и разяснения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хари Потър РП Форум :: Важно-
Идете на: