Хари Потър РП Форум

Магията е навсякъде около нас!

ИндексИндекс  КалендарКалендар  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Любим актьор и актриса

Go down 
АвторСъобщение
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор

Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Любим актьор и актриса   Пон Юли 25, 2011 5:46 pm

Реших, че е хубаво да си имаме темичка за любими актьори и актриси. Мисля, че не е уместно да правя анкета, защото не мога да знам кой какво харесва. Например аз харесвам няколко по-малко известни актриси. Та в тази темичка напишете любимите си актьори и актриси и какво харесвате в тях (или защо са ви любими, с кой/-и филм/и са ви впечатлили). =]
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Admin
Директор
Директор

Брой мнения : 326

ПисанеЗаглавие: Re: Любим актьор и актриса   Вто Юли 26, 2011 10:22 am

Естествено първо на ум ми идваше да пиша за някой от актьорите участващи в филмите по поредицата, но после реших, че няма смисъл и затова ще се огранича само до изреждането на любимите ми актьори от филмите за момчето, което оживя, а по-късно ще пиша за актьорите и актрисите, които харесвам извън поредицата.
На първо място бих искала да спомена Хелена Бонъм Картър(Белатрикс Лестранж) със нейната блестяща игра и то в много мои любими филми-Суини Тод, Чарли и шоколадовата фабрика и много други... След това бих искала да ви кажа и за Ралф Файнс(Волдемор), който прекрасно умее да играе ролята на злодей както много пъти е доказвал. Също от любимите ми зли персонажи е и Алан Рикман(Сивиръс Снейп), който отново играе повече от блестящо ролята на злодей в Суини Тод. Направо му идва отвътре да те накара да го мразиш... В същия филм също можем да видим и добре познатия ни Тимъти Спол(Питър Петигрю). Като цяло мога горещо да препоръчам Суини Тод на всички, които искат да видят още от тези актьори, но ще трябва да предупредя, че е доста кървав.
То коментара ми стана малко, като че ли по скоро за темата препоръчай ми филм, но както и да е. Очаквайте продължение в близките няколко дни.

Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор

Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Re: Любим актьор и актриса   Нед Авг 07, 2011 8:16 pm

Като е станало дума за актьорите от филмите - и аз ще си дам мнението. И аз много харесвам Хелена Бонъм Картър (в поредицата - Белатрикс Лестранж). Нея съм я гледала в Чарли и Шоколадовата фабрика.Суини Тод все още не съм гледала. И все пак очаквам там да е неотразима. Но във филмите за Хари играе уникално ролята на Бела. Алън Рикман е страхотен като Сивиръс Снейп. Гледала съм го и в "Наистина любов", където ми харесва също. Но смятам, че е по-подходящ за роли като на Снейп, защото гласа му е много по-въздействащ, когато играе злодей (Снейп не е точно злодей, но така го възприемахме до 6-тата книга :д). Много ми се иска да видя Ралф Файнс във друг филм, където си има нос :Д, но така и до сега не съм си дърпала някой, в който да участва той. И в следващите няколко дни ще се постарая да го го гледам и другаде. Значи поначало много харесвам Ема Уотсън в ролята на Хърмаяни, но не знам да е участвала в други по-известни филми (освен "Балетни обувки", който така и не гледах) и наистина ще ми е много интересно да я видя как се справя другаде.
И аз ще напиша някой друг път за любими актьори извън филма. И от мен чакайте продължение. :))
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любим актьор и актриса   

Любим актьор и актриса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хари Потър РП Форум :: Флууд зона :: Филми-
Идете на: