Хари Потър РП Форум

Магията е навсякъде около нас!

ИндексИндекс  КалендарКалендар  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Любима двойка

Go down 

Любима двойка-може да избирате повече от една
Хари и Джини
12%
 12% [ 4 ]
Хари и Хърмаяни
3%
 3% [ 1 ]
Рон и Хърмаяни
24%
 24% [ 8 ]
Драко и Хърмаяни
3%
 3% [ 1 ]
Снейп и Хърмаяни
0%
 0% [ 0 ]
Невил и Луна
0%
 0% [ 0 ]
Хари и Чо Чанг
0%
 0% [ 0 ]
Снейп и Лили
18%
 18% [ 6 ]
Волдемор и Белатрикс
18%
 18% [ 6 ]
Лупин и Тонкс
21%
 21% [ 7 ]
Общо гласове : 33

АвторСъобщение
Admin
Директор
Директор

Брой мнения : 326

ПисанеЗаглавие: Любима двойка   Съб Юни 18, 2011 7:21 pm

Коя ви е любимата двойка и защо?

Префект
Префект

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Любима двойка   Нед Юни 19, 2011 2:30 pm

Една от любимите ми двойки е Рон/Хърмаяни и да си призная не съм сигуран защо, но предполагам е факта, че ми беше любопитно колко ли време ще им отнеме да разберат, че се обичат. Снейп и Лили също ми харесват, като се замисля може би Лили е трябвало да избере Снейп, което пък ме кара да си представя Хара като син на Снейп и съм сигурна, че нещата са щели да бъдат коренно различни. Относно Хари и Джини винаги съм ги харесвала като двойка или поне в книгата, защото във филма има повече химия между Хари и Хедуиг отколкото между двамата.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Linda Potter
Втори курс, Грифиндор
Втори курс, Грифиндор

Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Re: Любима двойка   Пон Юли 25, 2011 5:39 pm

Аз гласувах отдавна в анкетата, но сега забелязах, че не съм гласувала за всичките двойки, които харесвам. (даже не съм сигурна дали помня за кои съм гласувала)
Аз винаги съм харесвала Хари и Хърмаяни като двойка. Също Хърмаяи и Драко. Всъщност не знам точно защо. Просто ми харесват заедно.
Волдемор и Белатрикс са ми фаворити във филма. Просто си подхождат (според мен). Защото и двамата са.. мм.. така да се каже.. жестоки може би.. Те са ми любими сред смъртожадните.
Лупин и Тонкс също са сладури. Към Тонкс имам симпатии може би защото е метаморфмаг и актрисата, която я играе е красива. И аз не знам :д
Вижте профила на потребителя
Admin
Директор
Директор

Брой мнения : 326

ПисанеЗаглавие: Re: Любима двойка   Вто Юли 26, 2011 10:39 am

Да си призная винаги съм харесвала Рон и Хърмаяни като двойка, макар и да не мога да обясня защо. Може би е заради великото чакане и защото ми беше любопитно колко време ще и трябва на Роулинг да ги събере. Не знам защо просто Хърмаяни и Хари никога не съм си ги представяла заедно, въпреки хилядите фенове, които ги предпочитат като двойка. Сигурно е заради това, че винаги или поне в книгата съм харесвала повече като двойка Хари и Джини, въпреки че във филма няма абсолютно никаква химия между двамата актьори или поне аз не мога да я усетя. Може би единствената сцена между тях, която ми харесва е целувката в Хари Потър и Даровете на смъртта Част 2. Снейп и Лили като двойка ми харесват толкова много и понякога се чудя как ли би се развила историята ако Лили не бе избрала Джеймс, но въпреки всичките ми догадки историята се е развила по друг начин и единственото, което ми остава е да си гледам клипчетата и да си чета фенфиковете. Белатрикс и Волдемор ми харесаха като двойка в мига в който прочетох за тях в някоя от книгите, мисля че беше пета, но както и да е. Просто си отиват някак, не съм сигурна че бих могла да го обясня. Дори наскоро четох някакъв фенфик разказващ се за детето им. Ремус и Тонкс също ми харесват и ми беше много тъжно, че ги трепнаха, но какво да се прави. Като цяло смятам, че Роулинг е направила добър подбор на двойките. Пък и дори да е искала не е можела да угоди на всички, като събере Хърмаяни с който и падне. ..

ПисанеЗаглавие: Re: Любима двойка   

Любима двойка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1